پیشرفته ترین دستگاه گنج یاب تصویری

پیشرفته ترین دستگاه گنج یاب تصویری

فلزیاب ایمیجر ۲۵۰۰۰ و شارک۳۳۰۰۰ جزو پیشرفته ترین دستگاه گنج یاب تصویری می باشند و این دستگاه توانایی گرفتن ویدیویی به صورت لایو را دارند از نظرعلم دفینه یابی یک فلزیاب پیشرفته باید توانایی اسکن واقعی و شعاع زنی حرفه ای داشته باشد که گنج یاب های شارک۳۳۰۰۰ و ایمیجر ۲۵۰۰۰ این کارایی هارا دارند. نقطه قوت اسکنرهای لایو اینجا هست که هیچ فلزبی ارزشی را نشان نمیدهد کاری که دستگاه های شرکت okm ازجمله exp4000 و exp6000 نمی توانند انجام دهند.

مدل هایی مانندسوپرسنس و لورنز و الفا واستورمو جی پی ایکس۵۰۰۰ و…در بازار ایران بدلیل تفکیک just gold محبوبیت زیادی دارند البته که صرفا برندنمی تواند تعیین کننده همه چیز باشد بهترین گزینه این دستگاه توسط شما شخص اشنا به این سیستم و همین طور فروشنده تست میشوند.

خرید دستگاه هایی که امکان تشخیص درخاک هایی باعمق کم تراز۵ متر را دارندعموما دردسر کم تری خواهندداشت.گنج یاب حرفه ایexp6000 گنج یاب تصویری است که از اخرین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز در زمینه فلزیابی و تونل یابی استفاده نموده و دیگر از آن همه سیم و کابل خبری نیست ارتباط به صورت وای فای exp6000 است .

بخاطرکارایی و عملکردی که دارند بیشتر مورد استقبال کاوشگران قرارگرفته است.قیمت گنج یابهای تصویری بدون شک ازگنج یاب های معمولی بالاتر می باشد هر گنج یابی که دربازار مشاهده میکنیدکه توسط شرکت های مختلفی هم تولیدشده اند.برای اهداف خاصی باشرایط خاص طراحی شده اند.بیشتر انهایی که دستگاه خود را به عنوان گنج یاب با توان اینکه فقط طلای قدیمی یا گنج طلا راتشخیص میدهد نوع فلزیاب مغناطیسی ،مگنومتر ،مگنت ،تسلا و..فلزیاب وی ال اف (vlf)فلزیاب تی ار(TR) فلزیاب آی بی وفلزیاب پالسی می باشد زیرا توان تفکیک طلا را در عمق زیادی نداشته یا اصلا مغناطیس سنج هستند طلا دارای طلای قدیمی توسط این دسته دستگاه ها یا فلزیاب در عمق زیاد یا زمین الوده قابل تشخیص نمیباشد.

پیشرفته ترین دستگاه گنج یاب تصویری

فلزیاب لورنزZ1:فلزیاب و گنج یاب لورنز زد۱(lorenz z1) یکی از جدیدترین فلزیاب ها درسیستم های پالسی یا ضربه ای است یکی از حساس ترین درایران وجهان است.

 

درعمق زیادسیستم های GBS درفلزیاب ها بسیارمناسب است زمین های معدنی و یا تغییرات دما برروی عملکردگنج یاب لورنز سیستم اثر ندارند درواقع وسایل الکترونیکی که در این ساخت این دستگاه استفاده شده طوری طراحی شده اند که سیگنال های ساطع شده از زمین را کنسل میکنند سیگنال های ثابت و پایدارکه از فلزات ساطع میشود دریافت میکند.این ویژگی باعث شده تافلزیاب لورنززد۱ به یکی از قابل اعتمادترین دستگاه ها در زمینه گنج یابی درزمینه گنج یابی ودفینه یابی حتی درشرایط مناسب جوی تبدیل شده اند.

از ویژگی های لورنزz1:

1_حساسیت بالا به تمامی انواع فلزات

۲-عملکردساده و مطمئن با کنترل های اندک و نمایشگرLCD عالی و خوب.

۳-نشان دادن دقیق نقطه شی توسط کولیهای بزرگ.

۴-تشخیص اسان و موثر مناطق بزرگ.

۵-آستانه صوتی قابل تنظیم دقیق.

۶-پاسخهای صوتی سریع باتنظیمات صوتی سرعت میابد.

 ردیاب های گنج :ردیابX9 zoom

۱.دستگاه ترکیبی ۳ کاره است

۲.این دستگاه مدرن دارای سیستم کارکرد براساس رادار مغناطیس میباشد.

۳.ردیاب تصویری Zoom x9 new دستگاه ترکیبی ۳ کاره است.

۴.توانایی یونیزه کردن زمین فلزات اهنی و غیر اهنی

۵.توانایی تفکیک وشناسایی فلزات جدید از فلزات قدیم بسیاردقیق

۶.توانایی تشخیص و توانایی وشناسایی حفره وتونل وفضاهای خالی بسیاردقیق

۷.دارای مگنومتر تصویری در ورژل فول این ردیاب

۸.دارای محفظه مخصوص برای خرج دادن به ردیاب

۹‌.دارای دفترچه راهنمای ترجمه شده به زبان فارسی ۲۵ صفحه ای

۱۰.مجهز به باتری شارژ داخلی ۱۲ولت لیتیومی به همراه شارژر کاملا اتوماتیک.

گنج یاب تصویری فیوچر ۲۰۱۸okm future : برای پیداکردن گنجینه های پنهان و حفره ها و مصنوعات باستانی  این مخصوص جوایز مخصوصا برای شکارچیان گنجینه ای است که میخواهند در میدان جالب تشخیص فلز D3 باهزینه معقول شوند با استفاده ازتتها یک پروب که حاوی تمام الکترونیک و باتری است شما میتوانید اینده ۲۰۱۸ را درجهت عمودی وافقی این گنج یاب استفاده کنید .

Scan around:

انجام اندازه گیری های گرافیکی D3 با تجزیه و تحلیل دقیق برروی یک رایانه لوحی شما میتوانید اشکارساز در جهت عمودی و افقی استفاده کنید.

صدای زنده :انجام اندازه گیری میدان مغناطیسی صوتی برای تعیین فلزات فرو مغناطیس مانند دیگر اشکارسازی های Okm اینده ۲۰۱۸ از تکنولوژی حسگر okm مناسب برای ثبت داده های اندازه گیری استفاده میکند تمام خواندن ها توسط رادیو به یک رایانه لوحی یا رایانه نرم افزار ارسال میشود.

متاسفانه در ایران به علت آشفته بودن بازار ایران خرید و فروش دستگاه های گنج یاب،قیمت گنج یاب،و سیستم های فلزیاب با نوسانات زیادی روبه روبوده و قیمت دقیقی ندارد.

متاسفانه چون قیمت گنج یاب بطوردقیق مشخص نبوده و هرشخصی برای خود شروع به کسب و کار و تبلیغ میکند با فروش دستگاه بدون جا و مکان مشخص شرکت ثبت شده مبالغ زیادی به جیب میزند توجه داشته باشید اگردقت نکنید عواقب بدی دارد اینگونه افراد کلاهبردار و سواستفاده گر بعداز فروش چندین دستگاه کانال یا سایت خود را مسدود میکنند.

از فروشنده حتما فاکتور خرید از شرکت اصلی فروشنده را بگیرید و همچنین فاکتور شرکتی که در ایران این دستگاه را به شما میفروشند و حتما در فاکتور قید شود که این دستگاه ساخت فلان شرکت و با اصل و اورجینال فروخته شود حتما مهر شرکت در زیر فاکتور داشته باشد که اگر دستگاه اورجینال نبود ازطریق شکایت به راحتی پول خودرا پس بگیرید.

مواظب حیله اشخاص باشید که دستگاه را به بالاتر از قیمت اصلی به شما فروخته و ادعا میکنند به قیمت پایین تر خریده و سود کرده در حالی که بیشتر میفروشد.

یکی از نکته مهم اساسی این است که درخرید محصول به دنبال مارک و برند نباشید به دنبال کیفیت باشید.

در شرکت فلزیاب فراز سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید. برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید .

شماره های تماس :09124030041 ، 09120896040

درباره نویسنده

پیمان قربانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.