گنج یاب شاقولی

Rate this post

گنج یاب شاقولی تمام ردیابهایی که یک یا چند انتن چرخان دارند و همچنین گنج یاب شاقولی ها از نوع گمانه زن هستند و برای ماهر شدن در کار با انها  نیاز به استعداد خاص و زحمت زیاد است حالا ردیاب گمانه زن چیست و چگونه کار میکند ؟
فلزیاب ها یا این ردیاب ها از هزاران سال پیش وجود داشته و افرادی با کمک گرفتن از یک تکه چوب یا یک شاقول برای پیدا کردن منابع اب زیر زمینی معدن طلا گنج های گم شده الماس و غیره تلاش میکردند

گنج یاب شاقولی جیوه ای

ردیاب های گمانه زن از دو قسمت تشکیل شده قسمت اول انتن ان است که به شکل های مختلف ساخته میشود ولی قسمت اصلی ان خود اپراتور است  در واقع کار اصلی را مغز اپراتور انجام میدهد
شما باید دست خود را کاملا تراز نگه دارید و هیچگونه استرسی نداشته باشید و در آرامش کامل باشید
چرا ردیاب وگنج یاب شاقولی و ردیاب های انتی یا ردیاب های فرکانسی خطا دارند گاهی عالی کار میکنند و گاهی غلط
یا در دست یکی خوب جواب میدهد و در دست نفر دیگری اصلا جواب نمیدهد؟
باید عنوان کنم که تمام ردیاب های گمانه زن وابسته به نیرو و توانایی ذهنی و مغزی انسان هستند.
در واقع ردیاب اصلی مغز و روان شما است و انتن ردیاب ابزاری است که به شما وصل میشود تا راحت تر کار ردیابی را انجام دهید .

ساخت گنج یاب شاقول

به همین دلیل هر وقت که خسته یا ناراحت باشید . غذای زیادی خورده باشید مغز و اعصاب شما تمایل به استراحت دارد در نتیجه ردیابی درست انجام نمی شود  و خطای ردیابی بالا میرود.
همچنین ممکن است ردیاب در دستان شما کار نکند و در دست دیگری عالی کار کند پس برای اینکه بتوانید از ردیاب گمانه زن نتیجه درست بگیرید باید خیلی تمرین کنید .
نوع تمرین و مدت تمرین بسیار مهم است با تمرین غلط نتیجه ای حاصل نمیشود همچنین با تمرین کم و یا تمرین در زمان بیکاری و گاه و بی گاه یا نتیجه نمیدهد  و یا نتیجه ان بسیار کم است.
توجه کنید استاد شدن با ردیاب استعداد هم لازم دارد برای مثال یک مداد را به چندین نفر بدهید و از انها بخواهید صورت یک ادم را نقاشی کنند  میبینید همه نمیتوانند یک نقاشی بسیار عالی بکشند . کار با ردیاب های گمانه زن استعداد و تمرکز نیاز دارد و از هر چند هزار نفر یکی واقعا استاد میشود.

فلزیاب شاقولی تیتان(TITAN II)

فلزیاب شاقولی تیتان محصول اندرسون رودز آمریکا یکی از نمونه های گنج یاب شاقولی است
گنج یاب شاقولی تیتان دارای سیستم کارکرد انرژی تلقینی میباشد
بسیار کوچک ، ساده با کارایی خوب است و میتواند فلزاتی همچون طلا و نقره و … را جستجو کرده و
محل فلز را به وسیله چرخش خود و با استفاده از انرژی بدن مشخص نماید
و مطلب آخر این که عمق کاوش واقعی گنج یاب شاقولی تیتان 1 متر مفید است
تنها شاقول فلزیابی جواب می دهد که جنس آن برنج 99.99 درصد باشد.تنها کشور تولید کننده ی برنج 99.99 روسیه است و لازم است بدانیدشاقول های تولید هر کشور دیگر بسیار ضعیف هستند.متاسفانه شرکت های داخلی اجناس چینی را به عنوان روسی در بازار بفروش می رسانند.

شاقول برنجی گنج یاب

فلزیاب گنجیاب طلای قدیمی برای فلزیاب تفکیک دار یا برای فلزیاب فرق طلای قدیمی با فلز جدید وجود ندارد و همان فلزیاب تفکیک دار که می‌تواند یک فلز جدید را تفکیک نماید می‌تواند یک فلز قدیمی ، طلا قدیمی ، گنج ، عتیقه ، دفینه یا خزانه را نیز تفکیک نماید ، یا یک فلزیاب تصویری راداری باید بتواند هم فلز جدید و هم فلز قدیمی یا طلای قدیمی را تفکیک نموده و تشخیص دهد و یا در اصل فلزیابی که می‌تواند فلز جدید یا طلای جدید را تفکیک نماید حتماً می‌تواند آن فلزیاب ، فلز قدیمی یا طلای قدیمی را نیز تشخیص داده و تفکیک نماید  و تفکیک برای یک فلز جدید با فلز قدیمی یکسان است پس اگر یک فروشنده فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب ابراز نمود که آن فلزیاب فقط گنج یاب است و فلز قدیمی یا گنج یا طلا قدیمی را پیدا می‌نماید باور نکنید زیرا خارج از اصول فیزیک و علوم رادار و الکترونیک و فرکانس و جریان و انرژی می‌باشد
و واقعیت ندارد و این مطالب که فلزیاب گنج یاب است و فقط فلز قدیمی یا طلا قدیمی یا گنج را تشخیص می‌دهد باور پذیر نیست.

خرید گنج یاب شاقولی از طریق شرکت فراز

در شرکت فلزیاب فراز سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید.
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید

بهترین فلزیاب حرفه ای در ایران

فلزیاب حرفه ای

طلایاب حرفه ای پیشرفته

پیشرفته ترین دستگاه طلایاب

شما هم میتوانید نظری در مورد این مقاله بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *