پیشرفته ترین فلزیاب

Rate this post

پیشرفته ترین فلزیاب : امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی صنعت گنج یابی و فلزیابی نیز پیشرفت چشمگیری داشته و کمپانی های فلزیابی در تلاش اند تا با استفاده از این تکنولوژی ها پیشرفته ترین دستگاه گنج یاب را تولید و به مشتریان خود ارائه دهند. اگر به دنبال این هستید تا یک کاوش با درصد موفقیت بالا داشته باشید باید از بهترین و پیشرفته ترین فلزیاب یا گنج یاب ها استفاده کنید.

قیمت دستگاه فلزیاب پیسرفته

پیشرفته ترین فلزیاب که از دسته جدیدترین فلزیاب‌ها می‌باشد و گاها در دسته ی فلزیاب های پیشرفته ی تصویری نیز قرار دارد , دارای مدار الکترونیکی ردیاب یا شعاع زن آنتنی میباشد که با فلزیاب تصویری به همراه هم در یک مدار طراحی شده‌اند و توان این سیستم ها برای تشخیص اهداف بالا در زمینه تفکیک طلا، نقره، مس، روی، آهن، نیکل و کروم بسیار دقیق می‌باشد. البته فلزیاب هایی با نام فوق حرفه‌ای یا همان پیشرفته ترین فلزیاب نیز در نوع فلزیاب تصویری و آنتنی یا فلزیاب ترکیبی یا فلزیاب چند منظوره نیز به بازار فلزیاب ارائه میگردد که دارای انواع سنسور با توان عملیاتی فرکانس و تشعشعات الکترومغناطیس می‌باشد و همین نوع سیستم فرکانسی می‌تواند با کویل یا لوپ سیم پیچ دار نیز به صورت مجزا یا همراه سنسور نوری حرارتی یا سنسور مادون قرمز یا سنسور التراسونیک عمل نماید.

از انواع پیشرفته ترین فلزیاب میتوان به فلزیاب های تصویری اشاره داشت . فلزیاب تصویری پیشرفته برای تشخیص طلا یا انواع فلزات نیاز به مدار فلزیاب تصویری پیشرفته دارد تا نرم افزاری که بر روی ان فلزیاب تصویری نصب میگردد را بعنوان نرم افزار پیشرفته مورد بررسی قرار دهد. نرم افزار فلزیاب تصویری باید با اصول مربوط به فلزیاب تصویری فرکانسی و با تنظیمات ادیت EDIT با عدد وی دی ای VDI و تنظیمات سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD هماهنگ باشد تا تنظیمات نرم افزار برای انالیز یا فیلتر تصویری قبل از تصویر گیری یا بعد از تصویر گیری عمل کند , تا طلا و انواع فلزات را با لکه رنگ متفاوت مشخص نماید تا نرم افزار پیشرفته قلمداد گردد. ایراد اساسی فروشندگان پیشرفته ترین فلزیاب در این است که اشکالات واقعی فلزیاب ها را برای خریدار پیشرفته ترین فلزیابمشخص نمی نمایند و عمدتا در مسائل مربوط به عملیات تجاری اشخاص بحث کیفیت بالای سیستم فلزیاب خود را به خریداران و دیگران بیان مینمایند.

اما ارائه کنندگان فلزیاب یا سیستمهای یابنده در ایران اولین کاری که انجام میدهند از دیگر شرکت ها و محصولات متعلق به افراد یا شرکت های دیگر بدگوئی مینمایند و تهمت میزنند و خود را نسبت به دیگر افراد و اشخاص و شرکت ها دارای برتری فنی و علمی و عملیاتی دانسته و ادعا میکنند پیشرفته ترین فلزیابرا فقط آن ها تولید میکنند یا میفروشند . و از این عمل خود دست برنمی دارند تا خریدار را کاملا بدبین به دیگران نمایند و در طول این مدت بحث و بررسی از معایب سیستم پیشرفته ترین فلزیاب  خود هیچگونه اطلاعاتی را به خریدار ارائه نمی نمایند و متاسفانه این امر خارج از شئونات انسانی و تجاری از طریق افراد فاقد قدرت مبارزه رقابتی با رقیبان پرقدرت خود ارائه مینمایند و حتی به خود اجازه میدهند در صحبتها و سایت یا بلاگ های متنوع و مختلف از افراد و شرکت های مختلف بدگوئی نمایند و دیگران را کلاهبردار معرفی مینمایند و بعضی نیز محصولات ساخت ایران را که دارای ظاهری خوب میباشد بعنوان یک کالای خارجی به خریداران ارائه مینمایند و موارد بسیاری به هر شکلی نسبت به موقعیت زمان و بازار موضوعات جدیدی را برعلیه دیگران شایعه مینمایند تا سود خود را بدست اورند.

خرید دستگاه فلزیاب پیشرفته

فرقی نمیکند سیستم فلزیاب ساخت ایران باشد یا خارج مهم این است که سیستم پیشرفته ترین فلزیاب در زمان خرید و اموزش و ازمایش و در زمان تمرین هدف فرضی یا طلا را بتواند مسیر یابی یا کاوش و تفکیک کند و بتواند هدف را به اپراتور نشان دهد البته که عملیات در صحنه اصلی عملیات به تجربه اپراتور بستگی دارد و این یکی از مهم ترین مسائل در کاوش است . در انالیز نرم افزار پیشرفته ترین فلزیاب  یا فلزیاب های تصویری یکی از شرایط اصلی در کار , برای بدست اوردن اطلاعات صحیح از نوع هدف یا طلا یا تغییرات لایه های زمین یا موقعیت ذرات انرژی مواد معدنی و منابع زمین نسبت به هدف اصلی یا طلا میباشد که انالیز نرم افزار فلزیاب تصویری فقط برای فلزیاب تصویری از نوع فلزیاب فرکانس القایی یا فلزیاب جذبی با تنظیمات تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISC و سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGET X مفهوم درست خود را داشته زیرا فلزیاب تصویری و نرم افزار فلزیاب تصویری طبق قانون رادار تصویری طراحی و ساخته شده است و انالیز اطلاعات بدست امده از تغییرات فرکانسی قابل ارزیابی با تغییر اعداد در نرم افزار فلزیاب تصویری میباشد پس در نتیجه انالیز قبل تصویرگیری و انالیز نرم افزار فلزیاب تصویرگیری بر روی این دسته فلزیاب معنای واقعی انالیز در تشخیص هدف اصلی یا طلا از دیگر منابع مزاحم را دارد. اپراتور باید توجه داشته باشد برای اینکه با تنظیمات نرم افزار DIS CRD P.I.P بر روی صفحه نمایشگر عملیات DIS APP را به شکلی در فلزیاب تصویری تنظیم نماید که توان جدا سازی در نرم افزارفلزیاب تصویری افزایش یابد و اپراتور با برنامه ریزی متعادل در نرم افزار  پیشرفته ترین فلزیاب  مشخصات صحیحی از هدف را تعیین کند تا فلزیاب تصویری بتواند اطلاعات درست را بر روی صفحه نمایشگر بصورت لکه رنگ یا عدد VDI اشکار نماید .

این تنظیمات نرم افزاری یا انالیز نرم افزار فلزیاب تصویری باید با تنظیمات سخت افزاری FIRMWARE یا FRE مدار اصلی یا مدار مادر فلزیاب مانند تنظیمات تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISC و سطح و حجم یا ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGET X و زمین TRACK تناسب داشته تا بهترین شرایط از لکه رنگ هدف اصلی یا طلا از دیگر لکه رنگ های مربوط به منابع یا ذرات بوضوح اشکار گردد. در صورتیکه طراح فلزیاب تصویری و طراح نرم افزار فلزیاب تصویری شرایط خاصی در تنظیمات مربوط به نرم افزارفلزیاب تصویری را درصفحه نمایشگر یا نوع تصاویر و اعداد را تعیین نموده باشد اپراتور این تنظیمات را به همراه تنظیمات مدار مادر سیستم فلزیاب تصویری متناسب با الیاژ و عمق هدف و طلا یا انواع فلزات و منابع و مواد معدنی صحنه کار اعمال نماید تا سیستم فلزیاب تصویری با کمترین انحراف تصاویر و اعداد VDI متعلق به هدف واقعی را ارائه نماید.

در شرکت فلزیاب فراز سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید.
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

بهترین فلزیاب حرفه ای در ایران

فلزیاب حرفه ای

طلایاب حرفه ای پیشرفته

پیشرفته ترین دستگاه طلایاب

شما هم میتوانید نظری در مورد این مقاله بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *