پیشرفته ترین دستگاه طلایاب

پیشرفته ترین دستگاه طلایاب

در این مقاله میخواهیم شما را برای انتخاب پیشرفته ترین دستگاه طلایاب یاری نمائیم.

دستگاه طلایاب به دستگاهی گفته میشود که توانائیه تشخیص و تفکیک طلا را از سایر فلزات داشته باشد یعنی ما را از با ارزش یا بی ارزش بودن شئ یافت شده آگاه سازد.

سیستم های گنج یابی،دفینه یابی،فلزیابی،و طلایابی حرفه ای در ایران تحت لیسانس کشورهاو شرکت های مختلف جهان با قیمتهای مختلفی عرضه میشوند که همین موضوع باعث سردرگمی خریدار شده و وی را دچار تردید میکند.

این نکته نیز قابل ذکر است که تصویری بودن دستگاه هیچگاه دلیل بر خوب بودن دستگاه نمیباشد و تنها یک قابلیت اضافه به روی دستگاه میباشد.

بعضی از دستگاه های پیشرفته که فقط گنج یاب هستند میتوانند قابلیت های زیادی از جمله تشخیص فلزات، شعاع زنی و نقطه زنی را داشته باشند.

برای خرید پیشرفته ترین دستگاه طلایاب ابتدا باید به شرکتها و فروشگاه های با سابقه و قابل اعتماد مراجعه کرده وبه نکاتی مثل شرکت سازنده، تکنولوژی های فوق پیشرفته  شعاع زن،تشخیص نقطه ی دقیق،تشخیص و تفکیک نوع فلز و قدرت تشخیص و حذف ذرات آن حتما توجه کنید.

در هنگام خرید احتمالا فروشنده اطلاعاتی از قبیل نام شرکتها، کشور تولید کننده و غیره را در اختیار شما قرار میدهد که این ها صرف دلیل بر کیفیت و کارائیه دستگاه نمیباشد پس حدالامکان دستگاه را تست کرده و از اصل بودن دستگاه موردنظر اطمینان حاصل کنید چون امکان دارد دستگاه  فیک بوده و کیفیتی که مد  نظر شما هست را نداشته باشد.

پیشرفته ترین دستگاه طلایاب

در بازار مدلهای زیادی از کشور هایی چون آلمان-ترکیه-فرانسه- ژاپپن و حتی چین که مونتاژ ایران است  موجودمیباشد اما نمیتوان تنها به روی شرکت سازنده تکیه کرد.

پیشرفته ترین دستگاه طلایاب باید قابلیت ها و ویژگیهای  زیر را دارا باشند:

-نشانگر حساسیت داشته باشد

-قابلیت جاست گولد  را حتما داشته باشد

-قابلیت تنظیم فرکانس را حتما داشته باشد

-قابلیت عمق نفوذ حداقل 4 متر را داشته باشد

-بالانس دستی داشته باشد چون اگر بالانس دستی نباشد عمق نفوذ کمتر میشود

-قابلیت حذف ذرات حداقل 60%را داشته باشد

یکی از گزینه های خوبی که میتواند یک دستگاه فلزیاب داشته باشد قابلیت (جاست گولد) یعنی تشخیص طلا است که توسط شرکتهای معروف هم معرفی شده است.

در پیشرفته ترین دستگاهای طلایاب قطعا نشان بررسی سنسور میزان حساسیت وجود دارد که این یک قابلیت استاندارد بوده و تنها در طلایابها و فلزیابهای اورجینال موجود است.

در شرکت فلزیاب فراز سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید. برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید .

شماره های تماس :09124030041 ، 09120896040

درباره نویسنده

پیمان قربانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.