فلزیاب Morgan Ms 20000 -مورگان ام اس 20000

فلزیاب Morgan Ms 20000 -مورگان ام اس 20000

مورگان ۲۰۰۰۰ دارای سوپر سنسور تصویربرداری با قدرت بالای ۲۰۰ تسلا میباشد که نسبت به سنسور های بازار ۲ برابر افزایش قدرت دارد شما میتوانید با این سنسور تمامی لایه های خاک را به صورت ۳ بعدی نگاه کرده و تشخیص دهی که چه فلزیا یا غیر فلزی در چه عمقی از خاک پنهان و یا مدفون شده است.

علاوه بر سوپر سنسور شما از یک سنسور لایو افقی نیز در مورگان ۲۰  هزار بهره میبرید که برای سرعت دادن به تصویر برداری و مشخص نمودن عمق هدف میباشد.

لوازم جانبی قابل اتصال:

کویل ۲۵ قابل خرید سانت دابل D بهترین کویل برای تفکیک طراحی بهتر با مقیاس و حجم کمتر و قدرت نفوذ در اعماق بیشتر عددی اهداف فلزی است.

لوازم کویل ۵۵ متر مربعی با ساختار جدید سانت مونو مناسب یافتن مجهز به تکنولوژی پیشرفته کنترل قدرت سیگنال و پالس اشیا فلزی متوسط در عمق بیشتر است.

فریم یک در یک مناسب یافتن اهداف متوسط در عمق کمتر از ۲ متر است

فریم یک و نیم در یک و نیم قابل خرید مناسب یافتن فلزات متوسط و بزرگ در عمق کمتر از ۳ متر است

فریم دو در دو قابل خرید مناسب اهداف عمقی وزیر یا کمتر از ۵ متر است

فریم سه در سه قابل خرید برای اهداف خیلی بزرگ و عمق ۸ متر مناسب است

فلزیاب Morgan Ms 20000 -مورگان ام اس 20000
فلزیاب Morgan Ms 20000 -مورگان ام اس 20000

ویژگی ها:

فناوری ارتقا یافته برای کشف طلا و فلزات ارزشمند و معادن

مجهز به تکنولوژی جدید تر برای حذف نویزهای مغناطیسی برای کاهش

مجهز به کنترولر دقیقتر برای نفوذ در اعماق

Digital و Analog دارای تبدیلهای

دارای انواع حالات تنظیم برای حذف فلزات آهنی برای کاوش دقیقتر

Anodizing مجهز به بدنه فلزی با پوشش اکسیدی به کمک فناوری

قابلیت اتصال به کویلهای جدید با طراحی ساختار بهتر ۵۵ و یک در یک و دو در دود قابل خرید

 قابلیت جستجوی بهتر در مناطق سخت و دشوار کوهستانی و زمین ها سخت و دشوار

عمق اسکن بالای ۱۵متر است

عمق ردیاب بالای ۱۰متر است

در سیستم ها ۳ کاره شما متناسب با هدف و زمین خود کابرد دستگاه را تغییر میدهید و میتوانید بهترین نتیجه را بگیرید هر کویلی و سنسور اسکنی مناسب با هر عمقی است

برای اهداف کم عمق بهتر است از کویل ۲۵دابل دی یا ۵۵مونو استفاده نمایید فریم های بزرگ راهی برای حذف فلزات کم حجم و سطحی هستند گنجیاب مورگان ۲۰۰۰۰ شامل ابزار و متعلقاتی می باشد که می تواند در افزایش عمق و کارایی فلزیاب Morgan Ms 20000 -مورگان ام اس 20000 موثر باشد، این دستگاه از جمله بهترین فلزیاب های پالسی موجود در بازار فلزیاب است، البته فلزیابهای پالسی فراوانی هستند که در بازار بفروش می رسند ولی کیفیت و کارایی این دستگاه را ندارند. اگر ادعا کنیم که این نقطه زن پالسی بهترین انتخاب است ادعایی دور از واقعیت نیست، فلزیاب های فراوانی در ایران به فروش می رسند اما نتیجه نهایی این دستگاه قابل قیاس با دیگر مدلها نیست.

در شرکت فلزیاب فراز سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید. برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09124030041-09120896040

درباره نویسنده

پیمان قربانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.