فلزیاب پیشرفته

Rate this post

فلزیاب پیشرفته
دستگاهی که برای بررسی و یافتن اجسام فلزی ارزشمند یا طلا در عمق زمین مورد استفاده قرار می گیرد، فلزیاب نامیده می شود. این دستگاه با قدرت باتری هایی که درون آن قرار داده شده کار می کند تا یک میدان مغناطیسی ایجاد کند که می تواند از زمین عبور کرده و اقلام فلزی را که زیر آن قرار گرفته اند، شناسایی کند. دستگاه های فلزیاب پیشرفته دارای بخشی هستند که دریافت کننده نامیده می شود، که طیف وسیعی از سیم های حساس هستند، که به فلزات مغناطیسی واکنش نشان می دهند.

هنگامی که شیء فلزی به دستگاه واکنش نشان می دهد، دستگاه یک صوت در اسپیکر و یا هدفونی که بر روی گوش های فرد جستجوگر است تولید می کند که وجود یک شیء فلزی را به او هشدار می دهد. دستگاه های مختلف و انواع آن ها هنوز هم در صنعت های مختلفی مانند نقل و انتقالات و صنایع ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند. هم چنین این دستگاه ها توسط افراد مختلف چه برای اهداف سرگرمی و چه برای اهداف جدی و شکار گنج، سکه، طلا، جواهرات گم شده و دفن شده در پارک ها، سواحل و سایر نواحی مورد استفاده قرار می گیرند. بارها و بار ها در رابطه با فلزیاب پیشرفتهو حرفه ای و خصوصیات این سیستم ها صحبت کرده ایم. میدانید که یک دستگاه فلزیاب قوی باید عمق نفوذ خوبی داشته باشد و در مرحله ی بعد باید از قابلیت تفکیف برخوردار باشد یعنی آهن را از غیر آهن و طلا را تشخیص دهد فلزیاب پیشرفته و طلایاب قوی امکان تنظیمات فرکانس را فراهم می سازد و قابلیت توازن و تعادل دستی دارد زیرا اگر بالانس فلزیاب پیشرفته  دستی نباشد عمق نفوذ کمتر می شود.

مهم ترین چیز در قیمت یک فلزیاب پیشرفته و طلایاب حرفه ای عامل حذف ذرات است که حداقل باید ۶۰ درصد باشد. یک فلزیاب قدرتمند نشانگر حساسیت دارد و باید دارای سیستم PLو VLF باشد. یا سیستم کاری PI تغییر یافته داشته باشد یعنی هم کار پی ال را انجام می دهد و هم کار وی ال اف را دارا باشد.
شاید در نظر اکثر شما دستگاه فلزیاب تصویری حرفه ای تر باشد اما دقت داشته باشید که تصویری بودن فلزیاب ربطی به قدرت عملکرد دستگاه ندارد. بعضی از طلایاب های تصویری از قابلیت GPR استفاده می کنند. دقت کنید که این نوع دستگاه های فلزیاب هیچ حساسیتی نسبت به طلا نشان نمی دهند و تنها به فلزات مغناطیسی مانند آهن حساسیت نشان می دهند و معمولا با آهن ربا آزمایش می شوند.

فلزیاب ها دارای طیف وسیعی از ویژگی ها هستند، که هر ویژگی دارای هدفی ویژه برای به انجام رساندن وظیفه ای خاص مورد استفاده قرار می گیرد. فلزیاب فراز در تلاش است که انتخاب فلزیاب را برای شما عزیزان راحت کرده و بتوانید به راحتی بر اساس نیازتان فلزیاب پیشرفته
و مد نظر خودتان را تهیه کنید.سیم پیچ یا کویل بنیادی ترین و هسته اصلی یک سیستم فلزیاب است . کویل ها میدان های مغناطیسی را به زیر زمین ارسال می کنند تا فلزات را به روش های معناطیس بررسی کرده و از حضور آن ها با خبر شوند، و در نهایت کاری می کنند که در زمان بازگشت این میدان های مغناطیس، دریافت کننده ای که در ابتدای مطلب گفتیم از حضور شیء فلزی ما باخبر شود. همچنین کویل هایی وجود دارند که به طور خاص برای استفاده در آب طراحی شده اند. نحوه ی تشخیص فلزیاب پیشرفتهیا گنج یاب اصل از فلزیاب بدل (فیک) بسیار آسان است و با یک سرچ ساده در گوگل شدنی است.

به این صورت که شما می توانید در اینترنت اسم دستگاه مورد نظر خود را به انگلیسی سرچ کنید و سایت شرکت سازنده آن را پیدا کنید . البته این روز ها خیلی از فروشنده های متقلب برای اینکه بتوانند محصولات خود را با عنوان خارجی بفروشند سایت های جعلی میسازند اما شما می توانید با شرکت تماس بگیرید و یا از آدرسش که در سایت نوشته مطمئن شوید. از بهترین و معتبرترین سازنده فلزیاب ها میتوان شرکت های
گرت (garret) آمریکا
فیشر ( fisher)آمریکا
وایت ( white)آمریکا
ماکرو (makro)ترکیه
تکنتیک (teknetic)آمریکا
تسورو (Tesoro)آریزونا
لورنز (Lorenz)آلمان را نام برد.
در بعضی از سایت ها و کانال ها مشاهده میکنم که برخی از دوستان فروشنده برای دستگاههای خود با اسم فلزیاب پیشرفته
عمق های نجومی را ذکر میکنند مثل 20 متر 40متر 60 متر و… .در فلزیاب های پالسی برای فلز جدید دستگاه هر چقدر پیشرفته باشد و از تکنولوژی خوبی بهره ببرد و فلز هم خیلی بزرگ حتی یه تانک نظامی باشد نمیتواند از 5 متر تجاوز کند البته این برای فلز جدید است و تفاوت فلز قدیم با جدید به طور متوسط دوبرابر است این به این معناست که اگر فلز قدیمی باشد میتواند دوبرابر عمق جدید را سنس کند یعنی اگر یک دستگاه مثلا 20در20 جدید را در 2 متر کاوش کند این فلز اگر بالای 50 سال زیر خاک مانده باشد دستگاه انرا در 4 متر سنس خواهد کرد
حالا برخی برای دستگاه های پالسی عمق 15 متر و بالا ذکر میکنند که اصلا درست نیست اگر فلز اندازه یک تانک نظامی باشد و 1000 سال هم زیر خاک مانده باشد بازهم هیچ پالسی نمیتواند آن عمق را سنس کند پس عمق های غیر معقول را باور نکنید این ترفندی است برای فریب شما . در مورد عمق سنس توسط فلزیاب های تصویری هم عرض کنم که این نوع دستگاه ها برای پیدا کردن طلا و فلزات باارزش جوابگو نیستند ، ولی حفره و فلزات آهنی رو تا ۱۰ متر سنس می کنند
در شرکت فلزیاب فراز سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید.
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

بهترین فلزیاب حرفه ای در ایران

فلزیاب حرفه ای

طلایاب حرفه ای پیشرفته

پیشرفته ترین دستگاه طلایاب

شما هم میتوانید نظری در مورد این مقاله بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *