فلزیاب دست دوم

Rate this post

فلزیاب دست دوم
ممکن است بسیاری از شما به دنبال فلزیاب دست دوم و فلزیاب های کارکرده باشید حالا یا به دلیل کمبود بودجه یا مبتدی بودن و …اما چرا ما خیلی شما را به خرید فلزیاب کارکرده تشویق نمیکنیم.
این مورد گارانتی دستگاه است – همه مارک ها گارانتی دارند ولی چقد از گارانتی مانده است و یا اصلا تمام شده است یا نه،و یا مالک قبلی چگونه با فلزیاب کار انجام داده؟ آیا ضربه ای دیده است یا سالم است؟
چطور از این دستگاه استفاده شده است؟
اکثر فلزیاب ها برای استفاده خاص طراحی شده اند، به عنوان مثال فلزیابی است که فقط در آب می تواند اسکن کند و یا فلزیابی که در زمینهای ساحلی مورد استفاده قرار می گیرید.

فلزیاب دست دوم

فلزیاب دست دوم

این ها را مد نظر داشته باشید که خوب نگه داشتن دستگاه توسط مالک قبلی تاثیر زیادی دارد
شاید خیلی از آن استفاده کرده باشد و یا فکر کرده است که این دستگاه برای شرایط کارش خوب نیست و قصد فروشش را داردباید ببنید این دستگاه ارزش خریدن دارد یا نه
فلزیاب دست دوم اگر شما تازه کار هستید و تازه وارد این کار شدید و پول زیادی ندارید تا یک فلزیاب نو بخرید و توانایی پرداخت هزینه های هنگفت برای تهیه ی فلزیاب را ندارید و یا از دسته افرادی هستید که می گوید من انواع دستگاه فلزیاب را می خواهم امتحان کنم می توانید
به سراغ فلزیاب دست دوم بروید و با کمی تحقیق صاحب یک دستگاه شوید
همچنین میتوانید با مهندسین ما تماس برقرارار کرده و راهنمایی بخواهید.چون یک راهنمایی خوب ارزشمند است.
دلیل استفاده از فلزیاب دست دوم:
قیمت :واقعا دلیل دیگری برای خرید دست دوم وجود ندارد، این تنها دلیل برای صرفه جویی در پول است.
همه ما به پول نیاز داریم، بنابراین اگر قصد خرید فلزیاب دست دوم را دارید، توصیه می کنیم از کسی که می شناسید و اعتماد می کنید، فلزیاب دست دوم تهیه کنید یا از محلی خریداری کنید، که معتبر باشد و چند سال تجربه فروش دستگاههای اورجینال را دارد.
بعضی از افراد هم گول تبلیغات را خورده و دستگاههای غیر اورجینال خریداری نموده و بعد فهمیدند این دستگاه اورجینال نیست سریع به فکر فروش افتادند در دام این افراد گیر نکنید فقط به دنبال دستگاه اورجینال باشید حتی دست دوم هم باشد.

در بحث امروز می خواهیم چگونگی خرید فلزیاب دست دوم یا کارکرده را برای شما توضیح دهیم.
با توجه به شرایط کنونی و افزایش قیمت گنج یاب ها بسیاری از اپراتور ها به فکر خرید فلزیاب کار کرده می افتند.
در این مبحث چند نکته ذکر می کنیم که می بایست هنگام خرید فلزیاب دست دوم به این نکات توجه داشته باشید.
شرایط خرید فلزیاب دست دوم یا کارکرده در مرحله اول به اصالت دستگاه توجه داشته باشید. راه های مختلفی برای استعلام دستگاه های شرکتی ( خارجی مانند دستگاه های مینلب ) وجود دارد که شما می توانید به عنوان مثال با استعلام شماره سریال یا مراجعه به سایت سازنده دستگاه ویا برقراری تماس تلفنی یا ایمیل به به تولید کنندگان فلزیاب از اصالت فلزیاب کارکرده باخبر شوید.
شکل ظاهری دستگاه بررسی شود. اپراتورهای گرامی توجه داشته باشند که هنگام خرید دستگاه گنج یاب کارکرده نباید شکستگی در لوپ یا پروب های فلزیاب وجود داشته باشد، و تا حدی دستگاه سالم باشد به عنوان مثال فلزیابی که 2 بار کاوش کرده با فلزیابی که 2 سال کاوش کرده باشد تفاوت بسیار مشخصی دارد که در قیمت گذاری و قدرت دستگاه باید دقت شود.
قیمت فلزیاب دست دوم یا کارکرده معمولاً نصف قیمت نو همان دستگاه می باشد (با تفاوت 1-2 میلیونی کم یا زیاد) عملکرد دستگاه. فلزیاب را قبل از خرید حتما تست کنید و از کارایی مربوط به دستگاه اطلاعات کافی داشته باشید و از فروشنده بخواهید اجازه تست دستگاه کاکرده را به شما بدهد
آموزش؛ دستگاه را ترجیحا از شخصی بخرید که استفاده کردن از دستگاه خود را بلد باشد و شما هر سوالی داشته باشید
ایشان اموزش صحیح را به شما بدهد. چرا که اگر بلد نباشید مجبورید در ازای آموزش نحوه استفاده از دستگاه، به دیگران پول پرداخت کنید.

در شرکت فلزیاب فراز سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن
و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید.
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید .

بهترین فلزیاب حرفه ای در ایران

فلزیاب حرفه ای

طلایاب حرفه ای پیشرفته

پیشرفته ترین دستگاه طلایاب

شما هم میتوانید نظری در مورد این مقاله بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *