فلزیاب تصویری

فلزیاب تصویری
Rate this post

فلزیاب تصویری

در این مقاله میخواهم دردرجه ی اول شما عزیزان را با فلزیاب آشنا کنم تا بعد بپردازیم به فلزیاب تصویری و توضیحات مربوط به آن ، تا پایان مقاله با ما همراه باشیم.

فلزیاب: وقتی صحبت از فلزیاب میشود اولین چیزی که به ذهن میرسد این است که از این دستگاه در یافتن فلزات گران قیمت استفاده میشود، این درست است اما این روزها از فلزیاب ها استفاده های متعدد دیگری صورت میگیرد مثل استفاده در گیت های هواپیمایی، یافتن لوله های قدیمی در زیر زمین و بسیار کارهای مفید دیگر.

فلزیاب تصویری

فلزیاب تصویری ارزان|فلزیاب فراز

خرید دستگاه فلزیاب تصویری

فلزیابها انواع مختلفی دارند که از آن جمله میتوان به فلزیاب صنعتی،فلزیاب حرارتی، فلزیاب مغناطیسی،فلزیاب فرکانسی،فلزیاب تفریحی و ….غیره اشاره کرد.اما نکته ی اصلی این است که شما میخواهید از این دستگاه در چه کاری استفاده کنید مطابق سلیقه ی خود آن را انتخاب کرده و خریداری کنید.

اگر به دنبال یافتن فلزات مدفون شده قدیمی و با ارزش هستید بهترین گزینه خرید یک دستگاه فلزیاب تصویری است که باز هم خرید از یک شرکت معروف و معتبر یکی از اساسی ترین نکته ها است که باید به آن توجه زیادی شود.

فلزیاب وسیله ای است که عموما به ما برای پیدا کردن اشیاء فلزی گم شده  درون زمین یا دیوار  کمک میکند،فلزیابها یک میدان مغناطیسی را در اطراف و ماحول دیسک جستجوگر خود ایجاد کرده  و در صورت وجود شئ فلزی در آن اطراف شدت میدان مغناطیسی دستگاه تغییر کرده  و  ما را از وجود آن مطلع میکند هر چه قدرشدت  میدان مغناطیسی تشکیل شده بیشتر باشد نشان از عمق بیشتر فلز خواهد داشت که این اطلاع دادن در دستگاه ها به اشکال مختلف میباشد، در بعضی دستگاهها که دارای صدای یکنواخت هستند صدا تغییر کرده و در دستگاهای فلزیاب تصویری داده های رنگی نشان داده خواهد شد.

کاربرد دستگاههای تصویری

دستگاه فلزیاب تصویری به علاوه ی پیدا کردن شئ فلزی بخاطر تعیین و تشخیص فلز یافت شده دارای طرفداران بسسیاری زیادی در جهان هستند.در بعضی از فلزیاب تصویری اهداف را به صورت لکه رنگی نشان میدهند که  به  همین وسیله شخص از وجود فلز یافت شده آگاه میشود که این ها همه مربوط به تنظیمات دستگاه  به دست اپراتور میباشد که چطور طراحی شده باشد.

به این منظور که دستگاه فلزیاب تصویری میتواند ما را از طلا بودن شئ پیدا شده یا در اصل از با ارزش بودن یا بی ارزش بودن فلز یافت شده آگاه سازد و تصویری تخمینی و حدودی از آن به ما ارائه دهد.

فلزیاب تصویری از پیشرفته ترین دستگاهای دنیا به حساب می آیند و فرآیند تصویری بودن دستگاه بسیار پیچیده بوده و در همین حال این فرآیند در دستگاهای مختلف با یکدیگر متفاوت بوده و هر دستگاه دارای نکات مثبت و منفی مختص به خود میباشد.

این نکته نیز قابل ذکر است که قابلیت تصویری بودن دستگاه فلزیاب تصویری به تنهایی خود دلیل بر بهتر بودن و و نداشتن این قابلیت دلیل بر بد بودن و ناکارآمد بودن دستگاه نمیباشد.

کار کردن با فلزیاب تصویری بسیار آسان تر از دستگاهای معمولی میباشد زیرا این دستگاه میتواند هر نوع تغییر را در لایه های خاک و اطراف خود را تشخیص داده و اپراتور یا کاربر سیستم را از شرایط پیش آمده آگاه سازد. در سسیستم های تصویری نرم افزار گرافیکی وجود دارد که وظیفه ی تجزیه و تحلیل داده های دریافت شده و تبدیل کردن آنها به گراف های تصویری و رنگی را بر عهده دارد که در سیستم های 3بعدی به علاوه ی رنگ، تصویر حدودی هم از شئ مدفون شده را به ما ارائه میدهد.و رنگها هم عبارت اند از:سفید – آبی – زرد و سبز.

فلزیاب تصویری

فلزیاب تصویری قوی|فلزیاب فراز

قیمت دستگاه فلزیاب تصویری

فلزیاب تصویری هم مانند دیگر دستگاهها بر اساس قابلیت ها و ویژگیهای خود قیمت گذاری میشود پس ما چگونه باید به دنبال یک دستگاه ارزان و خوب باشیم؟

به این نکته باید توجه کرد که همیشه گران بودن دستگاه دلیل بر خوب بودن و ارزان بودن دلیل بد بودن فلزیاب تصویری نمیباشد اما بهتر است اولین ملاک کارآیی دستگاه باشد تا قیمت.زیرا قیمت گذاری دستگاه فلزیاب تصویری مربوط به نوع سیستم و میزان عمق زنی آن است و همچنین خرید یک فلزیاب تصویری ارزان هم به شما کمک میکند تا با حداقل هزینه یک دستگاه فلزیاب تصویری حرفه ای و خصوصی خود را داشته باشید.

قیمت فلزیاب طیف وسیعی را شامل میشوند زیرا در هنگام قیمت گذاری کارآیی،وزن،قدرت باطری، متراژ شعاع زنی و خیلی موارد دیگر مدنظر گرفته میشود که باید خریدار طبق خواسته ی خود دستگاه را مد نظر گرفته و بعد از تست دستگاه آن را خریداری کند

روش کار دستگاه تصویری

برنامه نرم‌افزار فلزیاب تصویری عمل تفکیک طلا یا انواع فلزات از دیگر منابع و مواد معدنی و سنگ‌ها یا کانی های  دارای وضعیت مشابه هدف اصلی یا طلا را تشخیص داده و بصورت لکه رنگ منظم و نامنظم در کنار انواع لکه رنگ مجزا آشکار نماید، و این عمل در فلزیاب تصویری کاربرد داشته یا بدست می‌آید که آن METAL DETECTOR برای تشخیص و عملکرد فلزات یا طلا از طریق فرکانس   عمل نماید ،زیرا فرکانس طلا یا فرکانس فلزات شکل گرفته از انرژی درونی طلا یا فلزات می‌باشد که وابسته به ملوکول درونی طلا یا فلزات است و وجود میدان الکتریکی در کنار مغناطیس موج الکترومغناطیس را شکل داده که ازآن فرکانس طلا یا فرکانس فلزات پدید می‌آید که برای فلزیاب فرکانس القایی یا فلزیاب جذبی با تنظیمات تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISC و سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGET X قابل تشخیص می‌باشد….

در شرکت فلزیاب فراز سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید.
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.فلزیاب فراز 09016666140

بهترین فلزیاب حرفه ای در ایران

فلزیاب حرفه ای

طلایاب حرفه ای پیشرفته

پیشرفته ترین دستگاه طلایاب

شما هم میتوانید نظری در مورد این مقاله بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *