فروش دستگاه فلزیاب

Rate this post

فروش دستگاه فلزیاب : در مسئله ی فروش دستگاه فلزیاب قیمت بیش از اندازه ی سیستم ها ملاک مطلوبیت سیستم نمی باشد. و دلایل مختلفی دارد، مورد اول این که شرکت ها و کارخانجات بزرگ به دلیل تولیدات بالا و انبوه قیمت ها را ارزان تر از دیگر رقبا ارائه می نمایند

قیمت دستگاه فلزیاب

مسئله ی بعدی این است که بعضی سازندگان با تولید محدود به دلیل پایین بودن هزینه های جانبی، محصولات خود را با قیمتی پایین ارائه می نمایند ،اصل قدرت توانایی سیستم در تشخیص و تفکیک اهداف است و آن هم مسلما از جدول V.D.I-SCALE پیروی خواهد نمود.
این جدول در تمامی سیستمهای دنیا که قدرت تشخیص دارند یکسان است که این یکی از مزیت های سیستم رادار زمینی دستی است، که بعضی فلزیاب و معدنیاب ها هم از این شرایط پیروی مینمایند.
در خرید یا فروش دستگاه فلزیاب به هر نام یا مار کی اعتماد نکنید. هر نوع مارک معروفی را که متعلق به سازندگان و تولید کنندگان بزرگ لوازم الکترونیک است بر روی محصولی از رادار زمینی دستی و فلزیاب و معدنیاب مشاهده نمودید، آن را قبول ننمائید و توجه کنید
که آیا شماره کد تولید آن کارخانه را دارد یا اصلا واقعا از محصولات آن کمپانی می باشد و کارخانه ی اصلی آن را تأیید می کند یا فروشندگان فقط از آن نام معروف برای ارائه ی محصولات خودشان یا فروش دستگاه فلزیاب و سیستم های مختلف در لوایی با نام معروف بهره می برند چون سیستم های کارخانجات و شرکت های معتبر و معروف دارای سند رسمی می باشند. وعده ای هم از لپ تاب وصفحه دیجیتال با لوازم شرکت های معروف بهره میبرند و یا حتی ممکن است یک نرم افزار طراحی نموده و بر روی برنامه خود نام شرکتهای معتبر را با یک پسوند یا پیشوند اضافه قرار دهند، ودر لپ تاپ شرکتهای معتبر ، برنامه های طراحی شده
خود را قرارداده و به نام شرکتهای معتبر در دسته ی فروش دستگاه فلزیاب محصولات خود را ارائه کنند.
دقت کنید که در خرید و فروش دستگاه فلزیاب شکل ظاهری سیستم ها مهم نمی باشد سعی کنید حتما سیستم را عملی در دست خودتان کنترل و تست نمایید از آن دسته از فروشندگان و ارائه کنندگان سیستم های رادار زمینی دستی یا فلزیاب و معدنیاب که از دیگر شرکت ها و محصولات بدگویی می کنند یا از محصولات دیگران ایراد می گیرند، دوری نمایید، زیرا احتمال قریب به یقین محصولات خودشان، نقص، و ایراد دارد، و دیگران را متهم می کنند تا ضعف و عدم توانائی در محصولاتشان، مورد توجه قرار نگیرد.
به این فکر کنید که هیچ بقالی نمی گویید «ماست من ترش است» این افراد غیر از فروش دستگاه فلزیاب خود به چیز دیگری نمی اندیشند

خرید دستگاه فلزیاب

از خریداران محترم سیستم‌های فلزیاب خواهشمندیم که قبل از خرید و فروش دستگاه فلزیاب با عناوین فلزیاب، طلایاب، گنج‌یاب، معدن‌یاب، ردیاب، حفره‌یاب، لوله‌یاب، آب‌یاب و غیره  به چند نکته توجه داشته باشند:
الف: هرگز بدون اطلاع از فروشندگانی که موقعیت مکانی مشخصی ندارند، اقدام به واریز مبلغی به حساب آن‌ها نکنید
ترفند این شیادان بدین گونه است که با خطوط اعتباری اقدام به تبلیغات می‌نمایند و پس از مدت کوتاهی خطوط جدیدی را جایگزین کرده تا شناسایی نشوند.
ب: مراقب باشید سیستم‌های که هیچ گونه ارتباطی با دستگاه فلزیاب ندارند، با تبلیغ کاذب به شما نفروشند
به عنوان مثال چند نمونه از آن‌ها را به شما معرفی می‌نماییم.
دستگاه‌های ژئوفیزیک که این سیستم‌ها را به نام فلزیاب‌های تصویری تا عمق ۱۵ الی ۲۰ متر معرفی می‌نمایند، که این سیستم‌ها صرفا جهت شناسایی رگه‌های زمین و گسل‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد که متاسفانه برخی افراد سودجو این سیستم‌ها را به قیمت های بسیار بالا به فروش می‌رسانند.


دوربین‌های حرارتی و دید در شب و همین‌طور دماسنج‌های لیرزی را به نام فلزیاب تصویری معرفی می‌نمایند که این سیستم‌ها نیز هیچ ارتباطی به دستگاه های فلزیاب نداشته و فقط جهت موارد خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد.
دستگاه‌های زنده‌یاب لیزری را نیز به نام فلزیاب تصویری واقعی تا شعاع ۲ کیلومتر با تبلیغات جعلی به فروش می‌رسانند،
که این سیستم‌ها نیز هیچ ارتباطی به دستگاه فلزیاب نداشته و صرفا جهت پیدا کردن افراد زنده به هنگام زلزله در زیر آوار می‌باشد.
یا حتی ممکن است دستگاه زوم ضبط صدای پرندگان و تقویت صدا را به اسم فلزیاب‌های ماهواره ای با اسامی دروغین و با قیمت‌های بالا به فروش می رسانند.

در شرکت فلزیاب فراز سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید.
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید

بهترین فلزیاب حرفه ای در ایران

فلزیاب حرفه ای

طلایاب حرفه ای پیشرفته

پیشرفته ترین دستگاه طلایاب

شما هم میتوانید نظری در مورد این مقاله بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *