دستگاه طلایاب تصویری

دستگاه طلایاب تصویری

ملاک برای تعیین قیمت بهترین  و با کیفیت ترین  دستگاه طلایاب تصویری عبارت است از دستگاهی که قدرت جستجو و کنکاش بیشتری را داشته باشد همچنین قدرت تشخیص و تفکیک اجسام طلا وغیرطلا را در عمق زمین دارا باشد.

برای پیدا کردن طلا در سیستم های به روز و جدید جهانی روشهای مختلفی وجود دارد از جمله:

– روش های حرارتی که با انتقال حرارت انجام میشود.

– روش های رادیوئی که با استفاده های از فرکانس های رادیوئی میتوان شئ های مختلف را جستجو کرد.

– روش های آنتنی یا الکترواستاتیکی که بیشتر در فضاهای باز ودشتها مورد استفاده قرار میگیرد.

-نوع اسکن دربعضی ازدستگاهای حرفه ای طلا یاب تصویری چهار وجهی بود و کاملا رنگی میباشد.

-بهترینهای این دستگاه تا عمق بالای 5 متر  را جستجو میکند و همچنین شعاع جستجو در دستگاه های قدرتمند و پیشرفته تا عمق 700 متر نیز میرسد.

–  دستگاهای طلا یاب با کیفت بالا درای در صد حذف ذرات بالای 85 میباشد.

– دستگاهای طلایاب تصویری همچنین به دلیل قدرت تفکیک و جستجوی فوق العاده بالا برای طلا در سطح (ای) دسته ببندی های این حوزه قرار دارند..

دستگاه طلایاب تصویری از نوع القای یا جذبی با تنظیمات جداسازی و تشخیصی سطح وحجم تارگت ایکس یا ترشهولد هستند به همین خاطر نیز قدرت فوق العاده بالای تفکیک را دارا می باشند  و به آسانی  میتواند طلا را از فلزات دیگر در زمین های ناهموار و غیر مسطح و یا دارای شرایط نامساعد جوی نیز تشخیص دهند.

در شرکت فلزیاب فراز سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید. برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید .

شماره های تماس :09124030041 ، 09120896040

درباره نویسنده

پیمان قربانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.