خرید و فروش فلزیاب شرکتی

Rate this post

خرید و فروش فلزیاب شرکتی امروزه قیمت فلزیاب ها و طلایاب ها نیز به مانند دیگر دستگاه‌های الکترونیکی تابع عوامل بسیاری بوده که می تواند مستقیماً بر روی قیمت تمام شده آن تاثیر بگذارند. عوامل بسیاری در خرید و فروش فلزیاب شرکتی
دخیل هستند عواملی همچون بازار بی ثبات ارز در ایران ، تحریم های بین المللی که شامل صنعت الکترونیک هم می شود ، وجود قطعات فیک و تقلبی ساخت چین در بازار ، وجود فلزیاب های دست ساز و فاقد کارایی تحت عنوان فلزیاب خارجی و غیره که می‌تواند بازار را نا متعادل کنند پس بسیار مهم است که دستگاه فلزیاب خود را از کجا می خریم و آیا پس از خرید دستگاه ما شامل خدمات پس از فروش و گارانتی میشود یا نه؟!

خرید و فروش فلزیاب شرکتی

پس باید به این نکته توجه داشت که هرچه قیمت دستگاه بیشتر باشد لزوماً دلیلی بر خوب بودن آن نیست و ممکن است به دلایل گفته شده در بالا ، قیمت آن به صورت غیر واقعی افزایش پیدا کند. پیشنهاد می شود که از خرید و فروش فلزیاب شرکتی
که خارجی هستند و صرفاً به دلیل شرایط ارزی موجود در کشور دارای قیمت بالایی هستند خودداری کنید. این فلزیاب ها که تکنولوژی ساخت آنها بعضاً مربوط به بیش از ده سال پیش است کارایی لازم را نداشته و با همان قیمت میتوانید فلزیاب های شرکتی ایرانی را با کارایی بیشتر و همچنین تکنولوژی مدرن تر و به روز تر دریافت کنید. با خرید فلزیاب های شرکتی ایرانی بسیاری از هزینه های اضافی همچون هزینه های حمل و نقل ، هزینه دور زدن تحریم های بین المللی، ما به التفاوت قیمت ارز ، هزینه مربوط به دور زدن موانع قانونی و غیره حذف شده و می توانید دستگاه خود را با قیمتی به مراتب پایین تر دریافت کنید. همچنین باید به این نکته دقت کرد که ساختار خاک ایران با دیگر کشورها متفاوت بوده و از درصد بسیار بیشتری از مواد معدنی برخوردار است که این مورد سبب ایجاد خطا در دستگاه های فلزیاب میشود.

طریقه استفاده اپراتور با دستگاه فلزیاب

اپراتور ها و کاوشگران عزیز مراقب باشید سیستم‌هایی که هیچ گونه ارتباطی با دستگاه فلزیاب ندارند، با تبلیغ کاذب به شما نفروشند متاسفانه چندین بار مشاهده شده است که در خرید و فروش فلزیاب شرکتی یکسری از سایت ها محصولاتی که واقعا کار آنها فروش فلزیاب نیست را با اسم فلزیاب در سایت معرفی و جهت فروش قرار داده اند، و قبل از هر چیزی باید از نحوه کار کردن آن سیستم و مشتریان قبلی آن اطلاعات کافی را بدست آوریدهرگز بدون آگاهی از فروشنده هایی که جا و مکان مشخصی ندارند، اقدام به خرید یا واریز مبلغی به حساب آن ها جداً خودداری فرمایید.مراقب باشید سیستم های که هیچ گونه ربطی به فلزیاب ندارند، با تبلیغ دروغین به شما نفروشند.

نکاتی راجب خرید وفروش دستگاه های فلزیاب

در خرید و فروش فلزیاب شرکتی بدلیل اینکه خیلی از فروشندگان یکی از شرط هایی که دارند اول خرید محصول بعد تست و بررسی کردن محصول میباشد و بعد از خرید هم به شما میگویند که جنس فروخته شده پس گرفته نمیشود باید دقت داشته باشید که حتما قبل از خرید دقیقا همان سیستمی که قصد خریدش را دارید را تست بکنید. دقت کنید دستگاه های ژئوفیزیک که این سیستم ها را به نام فلزیاب های تصویری تا عمق ۱۵ الی ۲۰ متر معرفی می نمایند، فقط جهت شناسایی رگه های زمین و گسل ها مورد استفاده قرار می گیرد که متاسفانه بعضی از افراد سودجو این سیستم ها را به قیمت خیلی بالا بفروش می رسانند. دوربین های حرارتی و دید در شب را نیز به نام فلزیاب تصویری معرفی می نمایند که این سیستم ها نیز هیچ گونه ربطی به فلزیاب نداشته و فقط جهت موارد خاص مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه های زنده یاب لیزری را نیز به نام فلزیاب تصویری با عنوان خرید و فروش فلزیاب شرکتی
با تبلیغ دروغین بفروش می رسانند، که این سیستم ها نیز هیچ گونه ربطی به فلزیاب نداشته و فقط جهت پیدا کردن افراد زنده به هنگام زلزله در زیر آوار می باشد.

خرید از شرکت فراز

در شرکت فلزیاب فراز سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید.
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.09016666140

بهترین فلزیاب حرفه ای در ایران

فلزیاب حرفه ای

طلایاب حرفه ای پیشرفته

پیشرفته ترین دستگاه طلایاب

شما هم میتوانید نظری در مورد این مقاله بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *