خرید دستگاه فلزیاب تصویری

Rate this post

خرید دستگاه فلزیاب تصویری
همانطور که از اسم این دستگاه مشخص است فلزیاب به دستگاهی گفته می شود که توانایی مشخص کردن فلزات در عمق های مختلف را دارد .فلزیاب ها اولین بار در سال 1870 تولید شدند و تا به امروز در صنایع وسیعی استفاده می شوند در حالت کلی فلزیاب قابلیت تفکیک ندارد و فقط برای پیدا کردن فلز کاربرد دارند .
در این بین دستگاه هایی نیز وجود دارند که علاوه بر قابلیت شناسایی فلز قابلیت اسکن و ارایه تصویر فلز مورد نظر را دارد که به این نوع سیستم ها فلزیاب تصویری گفته می شود البته هیچ دستگاهی قادر به اسکن به صورت زنده و نشان دادن عکس واقعی فلز نیست و فقط شکل حدودی و تخمینی فلز را نمایان می کند که می توان حدود 60 % به این تصویر اعتماد کرد .در سال های اخیر در تولید دستگاه های مذکور، تغییرات زیادی صورت گرفته است
و این تغییرات خروجی بسیار مناسبی در تکنولوژی ها و فناوری های به کار رفته در این محصول را به همراه داشته است.
در گذشته انواع ضعیف فلزیاب هایی موجود بود که ممکن بود وقت شما را به عنوان یک جستجوگر در ابعاد زیاد تلف کند امروزه با خرید دستگاه فلزیاب تصویری شما این قابلیت را خواهید داشت که اجسام مورد نظر را در عمق نفوذ موثر دستگاه بر روی مانیتور خود مشاهده کنید! البته ناگفته نماند سیستم فلزیابی که خود هدف را عینا نشان دهد تا به حال ساخته نشده است. دلیل این مورد هم این است که برای به دست آوردن شکل واقعی هدف، دستگاه فلزیاب باید دور هدف بچرخد و ما با دستگاه فلزیاب نمی توانیم دور هدف بچرخیم و تنها می توانیم از یک بعد سیگنال ارسال کنیم و اطلاعات دریافتی را با پردازشگر مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم. آیا تا به حال یک فلزیاب خریده اید؟ اگربرای اولین بار است که به دنبال خرید دستگاه فلزیاب تصویریهستید.

خرید دستگاه فلزیاب تصویری

خرید دستگاه فلزیاب تصویری

پس عادات خرید به فلزیاب را پیدا می کنید.اول از همه از یک مثال خوب شروع می کنیم / در مورد دوربین عکاسی اگر شما نیاز دارید که از ساقه و برگ درختان با روزولیشن بالا که قادر به ایجاد تعداد زیادی تنظیمات را دارد پس یک دورین حرفه ای می خرید و اگر برای عکسهای خانوادگی و مسافرتی باشد یک دوربین معمولی هم کفایت می کند. پس متوجه شدید اگر شما برای شکار گنج به صورت سرگرمی و تفریح نگاه کنید باید یک فلزیاب ارزان بخرید و اگر می خواهید بصورت حرفه ای و کشفیات بزرگ نیاز دارید به دنبال خرید دستگاه فلزیاب تصویری
حرفه ای باشید. شما قرار است برای خرید دستگاه فلزیاب تصویری هزینه کنید؟

و چه مقدار زمان برای اینکار اختصاص دادید؟ این دو موضوع باید با هم در نظر گرفته شود. اگر شما قصد پیدا کردن گنجی را دارید و ساعت های زیادی می خواهید وقت بگذارید یک فلزیاب با ویژگی های الکترونیکی بیشتر به کارتان میاد و اگر نه شما قصد دارید گاه به گاه در ساحل و یا در یک جنگل. برای خود بچرخید به یک فلزیاب ارزان قیمت با ویژگی های کمتر نیاز دارید. این موضوع اول مشخص شود کار شما راحتر میشود
مورد بعدی اینکه بعد از خرید دستگاه فلزیاب تصویریشما قصد دارید در کجا از این دستگاه استفاده کنید؟؟

انواع مختلفی از فلزیاب ها برای مکانهای مختلف و نوع کشفیات بستگی دارد . مثل زمین های ساحلی ، رودخانه ،جنگل ،زمین های سخت و کوهستانی و یا برای کشف سکه و طلا و جواهر، برای آثار باستانی، برای اکتشافات معدنی وجود دارد. البته بعضی دستگاههای فلزیاب قدرت همپوشانی همه موارد را دارند.ولی بطور کلی انها برای مقاصد خاص هستند.به این نکته بسیار مهم هم توجه کنید که در خرید دستگاه فلزیاب تصویریبعضی از فروشنده ها و اشخاص ناشی از بحث یونیزه شدن طلا سوء استفاده می کنند.

برای مثال اگر یک دستگاه فلزیاب ،فلزی به ابعاد ۱۰*۱۰ سانتی متری را در عمق ۱ متری زمین تشخیص دهد می تواند یک فلز قدیمی با همان ابعاد را در عمق ۲ متری تشخیص دهد که این موضوع به یونیزه شدن طلا باز می گردد نوع دیگر از فلزیاب ها برای زمین های عمیق است برای کشف رگه سنگها یا گنجهای پنهان شده که بصورت گور مخفی شده در این صورت نیاز به ردیاب است.
در خصوص خرید دستگاه فلزیاب تصویری گذشته از قیمت فلزیاب، هزینه تجهیزات و لوازم جانبی را هم در نظر بگیرید بهتر است ،به عنوان مثال یک هدفون با کنترل حجم، ماله، خاک انداز ساحل، را هم حتما تهیه نمایید. چون هدفون خوب به ویژه مهم است چرا که صدای سیگنال آزار دهنده را کاهش می دهد.
در شرکت فلزیاب فراز سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید.
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

بهترین فلزیاب حرفه ای در ایران

فلزیاب حرفه ای

طلایاب حرفه ای پیشرفته

پیشرفته ترین دستگاه طلایاب

شما هم میتوانید نظری در مورد این مقاله بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *