بهترین دستگاه فلزیاب موجود درایران

Rate this post

بهترین دستگاه فلزیاب موجود درایران
بیشترین سوالاتی کـه در بین متقاضیـان خرید فلزیـاب مطرح مـیشود این است که بهترین دستگاه فلزیـاب موجود در ایران به منظور خرید و شروع بـه کار یک فرد تازه کار چیست؟ یا بهترین فلزیـاب ها از نظر کیفیت و کاربرد و بر اساس نمودار قیمتی برای اپراتور های حرفه ای کدامند؟
لغت “بهترین” را مـیتوان یک لغت نسبی دانست.اگر کسی از شما بپرسد کـه بهترین خودرو موجود درون بازار ایران چیست چه جوابی بـه او مـیدهید؟ قطعا نمـیتوانید با قاطعیت یک مدل خاص را نام ببرید.
دستگاه های فلزیاب نیز از این قاعده مستثنی نیستند. از او سوالاتی در رابطه با قیمت , کاربرد آن ، منطقه ای که قرار است استفاده شود , اندازه و سایر ویژگی های مورد انتظار مـیپرسید و سپس بهترین مدل را با توجه بـه پاسخ های او پیشنـهاد مـیدهید.
مدل های بیشماری از دستگاههای فلزیـاب و گنج یـاب درون بازار موجود هست و هرکدام دارای ویژگی ها و قابلیت های مختلف مـیباشند و برای انتخاب هریک حتما نکات مختلفی را در نظر گرفت. نکاتی از جمله قیمت بهترین دستگاه فلزیاب موجود درایران ، عمق کاوش دستگاه ، قدرت تفکیک و حساسیت دستگاه ، سازگاری با محیط های مختلف کاوش ، چند کاربرد بودن دستگاه و…باید بگوییم که این سیستم ها معمولا بر اساس معیـار عمق، و شناسایی هدف ارزش گذاری میشوند.

بهترین دستگاه فلزیاب موجود درایران
سوالی کـه باید از خود بپرسید این هست که بهترین دستگاه فلزیاب موجود درایران به منظور نوع اکتشافی کـه من مـی‌خواهم انجام دهم، و با توجه بـه جایی کـه زندگی مـی‌کنم، و تجربه ای که در این زمینه دارم، و بودجه ای که در اختیار من است, چیست؟ البته در ایران در بسیاری از موارد از این سیستم ها استفاده میشود.
برخی از پرکاربردترین استفاده ها شامل شناسایی مـین های زمـینی، تشخیص سلاح هایی مانند چاقو و اسلحه (به ویژه درون امنیت فرودگاه)، زمـین شناسی جغرافیـایی، باستان شناسی و البته شکار گنج است. همچنین از فلزیـاب به منظور تشخیص جسم خارجی درون مواد غذایی و در صنعت ساخت و ساز به منظور تشخیص مـیله های تقویت شده فولاد درون بتن و لوله ها و سیم های دفن شده درون دیوارها و کف ها استفاده مـی شود.
بسياري كارشناسان معتقدند در مورد فلزياب ها وجود خلاهاي قانوني در قوانين ايران باعث شده است اكنون استفاده از فلزياب ها همچون لقمـه اي درون گلو مانده جلوه كند كه كسي نـه مي تواند آن را ببلعد و نـه كسي آن را بيرون بيندازد.هيات وزيران اواخر ارديبهشت ماه سال ۸۲ بـه پيشنـهاد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي وقت، ماده واحده قانوني را بـه تصويب رساند كه بر اساس آن، ضرورت اخذ مجوز براي ساخت ، خريد و فروش ، نگهداري ، تبليغ و استفاده از دستگاه فلزياب تشريح شد.
همانطور که گفته شد عمق هدف بر روی تشخیص سیستم فلزیاب تاثیر گذار میباشد و منابع و مواد معدنی صحنه کار در توان تشخیص اهداف در عمق نیز اثرگذار است .
تشخیص متراژ یا میزان یا فاصله تا هدف در بیشتر مواقع یک امر تقریبی میباشد و نمی توان بر روی فاصله سیستم فلزیاب تا هدف را بطور دقیق بدست اورد.
تمامی سیستمهای رادار زمینی دستی و فلزیاب و معدنیاب و دوربین حرارتی راداری دنیا بطور نسبی و تقریبی میتوانند عمق را مشخص نمایند .
در بعضی مواقع عمق بدست امده با فلزیاب بیشتر یا کمتر از عمق واقعی هدف میباشد البته که در بهترین دستگاه فلزیاب موجود درایران این عمق باید دقیق تر باشد
بدست اوردن عمق اهداف با سیستم فلزیاب بخصوص یک هدف از نوع طلا بیشتر مواقع با اختلاف به انجام میرسد اگر این هدف قدیمی باشد اختلاف و ترکیب پیدا نمودن مرکز هدف با فلزیاب و طلایاب و گنج یاب های دنیا از هرنوع که باشد نیازمند تجربه باستانشناسی است و از افراد عادی کار چندانی بر نمی یاید.

در شرکت فلزیاب فراز سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید.
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما با شماره زیر در ارتباط باشید.

09120896040

بهترین فلزیاب حرفه ای در ایران

فلزیاب حرفه ای

طلایاب حرفه ای پیشرفته

پیشرفته ترین دستگاه طلایاب

شما هم میتوانید نظری در مورد این مقاله بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *